Laureaci IX Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Dawnej – Leżajsk 2016

Kategoria I

Uczestnik Szkoła Nagroda
Michalina Jakubiec Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Bielsku Białej I MIEJSCE
Dominika Wróbel Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku I MIEJSCE
Anna Szymkowicz Szkoła Muzyczna I st. w Błażowej II MIEJSCE
Paulina Zygmunt Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku III MIEJSCE
Jakub Smycz Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Przeworsku III MIEJSCE
Hanna Kołodziej Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Kolbuszowej WYRÓŻNIENIE
Piotr Sulikowski Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku WYRÓŻNIENIE
Mateusz Mazur Zespół Szkół Muzycznych w Krośnie WYRÓŻNIENIE
Agata Bomik Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Bielsku Białej WYRÓŻNIENIE
Aneta Przeszło Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku WYRÓŻNIENIE
Magdalena Barszczak Szkoła Muzyczna I st. w Kamieniu WYRÓŻNIENIE
Jan Rusek Społeczna Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Tymbarku WYRÓŻNIENIE

 

Kategoria II

Uczestnik Szkoła Nagroda
Izabela Dobrowolska Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Jarosławiu I MIEJSCE
Wojciech Sawicki Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Suwałkach II MIEJSCE
Elżbieta Sapiecha Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 3 w Warszawie III MIEJSCE
Oliwia Starzec Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Kolbuszowej WYRÓŻNIENIE
Kacper Malinowski Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. w Łodzi WYRÓŻNIENIE
Michał Rąpała Zespół Szkół Muzycznych w Krośnie WYRÓŻNIENIE
Adam Nahajowski Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. w Łodzi WYRÓŻNIENIE
Karol Węgrzyn Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Kolbuszowej WYRÓŻNIENIE
Bogumiła Kutacha Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Kolbuszowej WYRÓŻNIENIE
Dawid Kopp Szkoła Muzyczna I st. w Czasławiu WYRÓŻNIENIE
Magdalena Małka Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Jarosławiu WYRÓŻNIENIE
Karol Wolski Zespół Szkół Muzycznych nr 2 w Rzeszowie WYRÓŻNIENIE
Bartłomiej Połeć Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Przeworsku WYRÓŻNIENIE
Martyna Kędroń Społeczna Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Tymbarku WYRÓŻNIENIE

 

Kategoria III

Uczestnik Szkoła Nagroda
Marta Gawlas Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Bielsku Białej I MIEJSCE
Anna Toporkiewicz Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. w Łodzi I MIEJSCE
Beniamin Kosior Zespół Szkół Muzycznych w Krośnie II MIEJSCE
Antonina Cierpioł Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Bielsku Białej II MIEJSCE
Aleksandra Augustyn Państwowa Szkoła Muzyczna II st.
im. W. Żeleńskiego w Krakowie
III MIEJSCE
Sylwia Barcikowska Szkoła Muzyczna II st. Łańcuckiego Towarzystwa Muzycznego III MIEJSCE
Victoria Lerche Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. w Bytomiu III MIEJSCE
Dominik Glazar Zespół Szkół Muzycznych w Krośnie WYRÓŻNIENIE
Barbara Żelazko Zespół Szkół Muzycznych nr 2 w Rzeszowie WYRÓŻNIENIE
Marta Pindór Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Bielsku Białej WYRÓŻNIENIE
Joanna Morawska Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Bielsku Białej WYRÓŻNIENIE
Halina Żmij ZPSM Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st.
w Katowicach
WYRÓŻNIENIE
Kacper Staniak Zespół Szkół Muzycznych nr 1 w Rzeszowie WYRÓŻNIENIE

 

Kategoria IV

Uczestnik Szkoła Nagroda
Trio: Izabela Dobrowolska, Kornelia Niedźwiedź, Mateusz Czop Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Jarosławiu I MIEJSCE
Zespół Muzyki Dawnej Il Mattino Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 3 w Warszawie II MIEJSCE
Kameralna Orkiestra Smyczkowa PSM I st. nr 3 w Warszawie Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 3 w Warszawie III MIEJSCE
Zespół Capriccio Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Sanoku WYRÓŻNIENIE
Duet harfistów: Adam Nahajowski, Kacper Malinowski Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. w Łodzi WYRÓŻNIENIE
Duet gitarowy: Dominika Serafin, Jakub Sochacki Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Kolbuszowej WYRÓŻNIENIE
Zespół Fletów Prostych Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Przeworsku WYRÓŻNIENIE

 

Kategoria V

Uczestnik Szkoła Nagroda
FELICE GUITAR QUARTET Szkoła Muzyczna II st. Towarzystwa Muzycznego
w Jarosławiu
I MIEJSCE
A-O Duo: Oliwia Meiser, Anna Chłód Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. w Bytomiu II MIEJSCE
Zespół Wokalno-Instrumentalny Szkoła Muzyczna I i II st. im. B. Rutkowskiego w Krakowie III MIEJSCE
Chór Animato Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Sanoku WYRÓŻNIENIE
Duet: Kamila Dutkowska, Monika Suder Szkoła Muzyczna I i II st. im. B. Rutkowskiego w Krakowie WYRÓŻNIENIE
Trio: Marta Gawlas, Lena Mucha, Joanna Morawska Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Bielsku Białej WYRÓŻNIENIE
Zespół Muzyki Dawnej Basso Continuo: Joanna Kwiecień, Aleksandra Pyszczek, Julia Niewola, Michał Danielewicz Zespół Szkół Muzycznych w Radomiu WYRÓŻNIENIE
Double et triple ensemble: Anna Słowik, Natalia Skręt, Victoria Lerche Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. w Bytomiu WYRÓŻNIENIE
Trio: Artur Nycz, Aleksandra Stolarek, Marta Pindór Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Bielsku Białej WYRÓŻNIENIE
Violin & Cello – duet: Katarzyna Bryniczka, Adrianna Derebas Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Nowym Targu WYRÓŻNIENIE
Duet wokalny: Sylwia Ziętara, Barbara Kołacz Szkoła Muzyczna I i II st. im. B. Rutkowskiego w Krakowie WYRÓŻNIENIE
Chór Reprezentacyjny Szkół Muzycznych w Leżajsku NSM I i II st. i PSM I st. w Leżajsku WYRÓŻNIENIE
Zespół Muzyki Dawnej LEGGIERO Zespół Szkół Muzycznych I i II st. w Rudzie Śląskiej WYRÓŻNIENIE

 

Nagrody GRAND PRIX

Uczestnik Szkoła Nagroda
Marta Gawlas Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Bielsku Białej GRAND PRIX
DLA SOLISTY
FELICE GUITAR QUARTET Szkoła Muzyczna II st. Towarzystwa Muzycznego w Jarosławiu GRAND PRIX
DLA ZESPOŁU

Leżajsk – 19.05.2016