Archiwum kategorii: Laureaci

Laureaci X Jubileuszowego Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Dawnej w Leżajsku

Lista laureatów X Jubileuszowego Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Dawnej w Leżajsku

Kategoria I

Uczestnik Nauczyciel Szkoła Nagroda
Piotr Sulikowski Grzegorz Wójcikiewicz NSM I st. w Leżajsku I MIEJSCE
Awaz Lila Szczepańska Orest Bryliński SM I st. w Domosławicach II MIEJSCE
Beata Rudzińska Grzegorz Wójcikiewicz PSM I st. w Leżajsku III MIEJSCE
Jagoda Papkoj Urszula Jasiecka-Bury ZPSM w Bielsku-Białej III MIEJSCE
Michalina Jakubiec Urszula Jasiecka-Bury ZPSM w Bielsku-Białej WYRÓŻNIENIE

Kategoria II

Uczestnik Nauczyciel Szkoła Nagroda
Dominika Wróbel Małgorzata Dzień PSM I st. w Leżajsku I MIEJSCE
Aneta Przeszło Aleksander Koziński PSM I st. w Leżajsku WYRÓŻNIENIE
Michał Rąpała Maria Skrabalak ZSM w Krośnie WYRÓŻNIENIE

Kategoria III

Uczestnik Nauczyciel Szkoła Nagroda
Maciej Reizer Paweł Nowak ZSM nr 1 w Rzeszowie I MIEJSCE
Jonasz Giemza Jolanta Filar Choinska SM II st. w Łańcucie (ŁTM) I MIEJSCE
Oliwia Szczecina Bogumiła Ścigała OSM I i II st. w Bytomiu I MIEJSCE
Kaja Morawiec Małgorzata Komorowska ZPSM POSM II st. w Katowicach I MIEJSCE
Adam Wrazidło Sabina Olbrich-Szafraniec PSM I i II st. w Gliwicach I MIEJSCE
Justyna Marczak Magdalena Kling – Fender OSM I i II st. w Łodzi I MIEJSCE
Sylwia Barcikowska Robert Naściszewski SM II st. w Łańcucie (ŁTM) II MIEJSCE
Kacper Staniak Urszula Buda ZSM nr 1 w Rzeszowie II MIEJSCE
Victoria Lerche Hanna Balcerzak OSM I i II st. w Bytomiu II MIEJSCE
Artur Pudło Wojciech Kuś SM II st. w Łańcucie (ŁTM) III MIEJSCE
Gabriela Graboń Robert Naściszewski PSM I i II st. w Sanoku III MIEJSCE
Aleksandra Augustyn Agnieszka Kaczmarek PSM II st. w Krakowie WYRÓŻNIENIE
Pola Zielańska Sabina Olbrich-Szafraniec PSM I i II st. w Gliwicach WYRÓŻNIENIE
Marta Gawlas Magdalena Kania ZPSM w Bielsku-Białej WYRÓŻNIENIE
Tymon Janusiewicz Sebastian Sojka ZPSM w Bielsku-Białej WYRÓŻNIENIE

Kategoria IV

Uczestnik Nauczyciel Szkoła Nagroda
Chór żeński Animato Monika Brewczak PSM I i II st. w Sanoku I MIEJSCE
Septet ” Sforzato” Halina Waszkiewicz-Rosiek SPSM I st. w Tymbarku WYRÓŻNIENIE

Kategoria V

Uczestnik Nauczyciel Szkoła Nagroda
Zespół Muzyki Dawnej Basso Continuo Ewa Gęga – Osowska, Karolina Zych ZSM w Radomiu I MIEJSCE
Chór Reprezentacyjny Szkół Muzycznych w Leżajsku Iwona Ćwikła PSM I st. w Leżajsku, NSM II st. w Leżajsku II MIEJSCE
Zespół Muzyki Dawnej „Leggiero” Malgorzata Kaniowksa, Sabina Olbrich-Szafraniec, Magdalena Bąk PSM I i II st. w Gliwicach
ZSM I i II st. w Rudzie Śląskiej
III MIEJSCE
Zespół Instrumentów Historycznych Justyna Młynarczyk ZPSM POSM II st. w Katowicach WYRÓŻNIENIE

Nagrody GRAND PRIX

Uczestnik Nauczyciel Szkoła Nagroda
Michalina Barcikowska Karolina Jesionek ZPSM POSM II st. w Katowicach GRAND PRIX DLA SOLISTY
Salvavidas Karolina Jesionek ZPSM POSM II st. w Katowicach GRAND PRIX DLA ZESPOŁU

Laureaci IX Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Dawnej – Leżajsk 2016

Kategoria I

Uczestnik Szkoła Nagroda
Michalina Jakubiec Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Bielsku Białej I MIEJSCE
Dominika Wróbel Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku I MIEJSCE
Anna Szymkowicz Szkoła Muzyczna I st. w Błażowej II MIEJSCE
Paulina Zygmunt Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku III MIEJSCE
Jakub Smycz Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Przeworsku III MIEJSCE
Hanna Kołodziej Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Kolbuszowej WYRÓŻNIENIE
Piotr Sulikowski Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku WYRÓŻNIENIE
Mateusz Mazur Zespół Szkół Muzycznych w Krośnie WYRÓŻNIENIE
Agata Bomik Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Bielsku Białej WYRÓŻNIENIE
Aneta Przeszło Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku WYRÓŻNIENIE
Magdalena Barszczak Szkoła Muzyczna I st. w Kamieniu WYRÓŻNIENIE
Jan Rusek Społeczna Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Tymbarku WYRÓŻNIENIE

 

Kategoria II

Uczestnik Szkoła Nagroda
Izabela Dobrowolska Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Jarosławiu I MIEJSCE
Wojciech Sawicki Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Suwałkach II MIEJSCE
Elżbieta Sapiecha Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 3 w Warszawie III MIEJSCE
Oliwia Starzec Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Kolbuszowej WYRÓŻNIENIE
Kacper Malinowski Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. w Łodzi WYRÓŻNIENIE
Michał Rąpała Zespół Szkół Muzycznych w Krośnie WYRÓŻNIENIE
Adam Nahajowski Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. w Łodzi WYRÓŻNIENIE
Karol Węgrzyn Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Kolbuszowej WYRÓŻNIENIE
Bogumiła Kutacha Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Kolbuszowej WYRÓŻNIENIE
Dawid Kopp Szkoła Muzyczna I st. w Czasławiu WYRÓŻNIENIE
Magdalena Małka Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Jarosławiu WYRÓŻNIENIE
Karol Wolski Zespół Szkół Muzycznych nr 2 w Rzeszowie WYRÓŻNIENIE
Bartłomiej Połeć Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Przeworsku WYRÓŻNIENIE
Martyna Kędroń Społeczna Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Tymbarku WYRÓŻNIENIE

 

Kategoria III

Uczestnik Szkoła Nagroda
Marta Gawlas Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Bielsku Białej I MIEJSCE
Anna Toporkiewicz Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. w Łodzi I MIEJSCE
Beniamin Kosior Zespół Szkół Muzycznych w Krośnie II MIEJSCE
Antonina Cierpioł Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Bielsku Białej II MIEJSCE
Aleksandra Augustyn Państwowa Szkoła Muzyczna II st.
im. W. Żeleńskiego w Krakowie
III MIEJSCE
Sylwia Barcikowska Szkoła Muzyczna II st. Łańcuckiego Towarzystwa Muzycznego III MIEJSCE
Victoria Lerche Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. w Bytomiu III MIEJSCE
Dominik Glazar Zespół Szkół Muzycznych w Krośnie WYRÓŻNIENIE
Barbara Żelazko Zespół Szkół Muzycznych nr 2 w Rzeszowie WYRÓŻNIENIE
Marta Pindór Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Bielsku Białej WYRÓŻNIENIE
Joanna Morawska Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Bielsku Białej WYRÓŻNIENIE
Halina Żmij ZPSM Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st.
w Katowicach
WYRÓŻNIENIE
Kacper Staniak Zespół Szkół Muzycznych nr 1 w Rzeszowie WYRÓŻNIENIE

 

Kategoria IV

Uczestnik Szkoła Nagroda
Trio: Izabela Dobrowolska, Kornelia Niedźwiedź, Mateusz Czop Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Jarosławiu I MIEJSCE
Zespół Muzyki Dawnej Il Mattino Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 3 w Warszawie II MIEJSCE
Kameralna Orkiestra Smyczkowa PSM I st. nr 3 w Warszawie Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 3 w Warszawie III MIEJSCE
Zespół Capriccio Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Sanoku WYRÓŻNIENIE
Duet harfistów: Adam Nahajowski, Kacper Malinowski Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. w Łodzi WYRÓŻNIENIE
Duet gitarowy: Dominika Serafin, Jakub Sochacki Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Kolbuszowej WYRÓŻNIENIE
Zespół Fletów Prostych Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Przeworsku WYRÓŻNIENIE

 

Kategoria V

Uczestnik Szkoła Nagroda
FELICE GUITAR QUARTET Szkoła Muzyczna II st. Towarzystwa Muzycznego
w Jarosławiu
I MIEJSCE
A-O Duo: Oliwia Meiser, Anna Chłód Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. w Bytomiu II MIEJSCE
Zespół Wokalno-Instrumentalny Szkoła Muzyczna I i II st. im. B. Rutkowskiego w Krakowie III MIEJSCE
Chór Animato Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Sanoku WYRÓŻNIENIE
Duet: Kamila Dutkowska, Monika Suder Szkoła Muzyczna I i II st. im. B. Rutkowskiego w Krakowie WYRÓŻNIENIE
Trio: Marta Gawlas, Lena Mucha, Joanna Morawska Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Bielsku Białej WYRÓŻNIENIE
Zespół Muzyki Dawnej Basso Continuo: Joanna Kwiecień, Aleksandra Pyszczek, Julia Niewola, Michał Danielewicz Zespół Szkół Muzycznych w Radomiu WYRÓŻNIENIE
Double et triple ensemble: Anna Słowik, Natalia Skręt, Victoria Lerche Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. w Bytomiu WYRÓŻNIENIE
Trio: Artur Nycz, Aleksandra Stolarek, Marta Pindór Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Bielsku Białej WYRÓŻNIENIE
Violin & Cello – duet: Katarzyna Bryniczka, Adrianna Derebas Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Nowym Targu WYRÓŻNIENIE
Duet wokalny: Sylwia Ziętara, Barbara Kołacz Szkoła Muzyczna I i II st. im. B. Rutkowskiego w Krakowie WYRÓŻNIENIE
Chór Reprezentacyjny Szkół Muzycznych w Leżajsku NSM I i II st. i PSM I st. w Leżajsku WYRÓŻNIENIE
Zespół Muzyki Dawnej LEGGIERO Zespół Szkół Muzycznych I i II st. w Rudzie Śląskiej WYRÓŻNIENIE

 

Nagrody GRAND PRIX

Uczestnik Szkoła Nagroda
Marta Gawlas Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Bielsku Białej GRAND PRIX
DLA SOLISTY
FELICE GUITAR QUARTET Szkoła Muzyczna II st. Towarzystwa Muzycznego w Jarosławiu GRAND PRIX
DLA ZESPOŁU

Leżajsk – 19.05.2016

Laureaci – 2013

Laureaci VI Festiwalu Muzyki Dawnej

Grupa I – 22.05.2013

Kategoria I

  • I miejsce – Sylwia Barcikowska, PSM I st. w Łańcucie
  • II miejsce – Jakub Amarowicz, PSM I st. w Leżajsku
  • III miejsce – Katarzyna Sroka, ZSM nr 1 w Rzeszowie
  • Wyróżnienie – Jagoda Kałkun, ZSM nr 1 w Rzeszowie
  • Wyróżnienie – Filip Wziątka, ZSM nr 1 w Rzeszowie
  • Wyróżnienie – Piotr Ostrowski, PSM I st. w Biłgoraju
  • Wyróżnienie – Klaudia Sasuła, SSM I st. w Tymbarku
  • Wyróżnienie – Patrycja Leniart, PSM I st. w Leżajsku
  • Wyróżnienie – Jakub Kaczor, PSM I st. w Biłgoraju
  • Wyróżnienie – Małgorzata Urban, PSM I st. w Kolbuszowej

Czytaj dalej

Laureaci – 2012

Laureaci V Festiwalu Muzyki Dawnej

Grupa – instrumenty klawiszowe

Kategoria I

  • I miejsce – Jan Kochmański, PSM I st. w Łańcucie
  • II miejsce – Emilia Mróz, ZSM im. Wojciecha Kilara w Rzeszowie
  • III miejsce – Julia Ziaja, ZSM im. Wojciecha Kilara w Rzeszowie
  • III miejsce – Kacper Staniak, ZSM im. Karola Szymanowskiego w Rzeszowie
  • Wyróżnienie – Marek Ćwikła, NSM I i II st. w Leżajsku
  • Wyróżnienie – Piotr Ostrowski, PSM I st. w Biłgoraju
  • Wyróżnienie – Anna Banaśœ, PSM I st. w Leżajsku
  • Wyróżnienie – Patryk Buryło, NSM I st. w Pruchniku

Czytaj dalej

Laureaci – 2011

Laureaci IV Dziecięcego Festiwalu Muzyki Dawnej

Kategoria I – grupa instrumentów dętych i strunowych

  • I miejsce – Aleksandra Augustyn z POSM I i II st. w Bielsku Białej
  • II miejsce – Sylwia Sulikowska z PSM I st. w Leżajsku
  • II miejsce – Beniamin Kosior z PSM I st. w Przeworsku
  • III miejsce – Bogumiła Kutacha z PSM I st. w Kolbuszowej
  • Wyróżnienie – Kinga Wąsik z NSM I st. w Głogowie Małopolskim
  • Wyróżnienie – Zofia Oliwa z PSM I st. w Strzyżowie

Czytaj dalej

Laureaci – 2010

Laureaci III Dziecięcego Festiwalu Muzyki Dawnej

Kategoria I – grupa młodsza
  • Gabriela Rajtar (ZSM nr 1 Rzeszów) – I miejsce
  • Patrycja Widlarz (ZSM nr 1 Rzeszów) – II miejsce
  • Jan Chłap (ZSM Krosno) – III miejsce
  • Anna Reguła (ZSM nr 1 Rzeszów) – wyróżnienie
  • Katarzyna Wróbel (PSM Jarosław) – wyróżnienie
Kategoria II – grupa starsza
  • Anna Chowaniec (SSM Tymbark) – I miejsce
  • Anna Danel (SSM Tymbark) – II miejsce
  • Monika Paluch (PSM Leżajsk) – III miejsce
  • Elżbieta Mąkowska (SSM Tymbark) – III miejsce
  • Grzegorz Osowski (PSM Leżajsk) – wyróżnienie
  • Aniela Sereda (ZSM Krosno) – wyróżnienie
  • Marcin Łyko (PSM Leżajsk) – wyróżnienie
Kategoria III – zespoły
  • Sekstet „Sonore” SSM I st. w Tymbarku – I miejsce
  • Zespół Muzyki Dawnej PSM I st. w Kolbuszowej – II miejsce
  • Kwartet gitarowy – PSM I st. w Leżajsku – III miejsce
  • Kwartet fortepianowy – PSM I st. w Kolbuszowej – wyróżnienie
  • Kwartet gitarowy – PSM I st. w Stalowej Woli – wyróżnienie
  • DAJM – kwartet klarnetowy SSM I st. w Tymbarku – wyróżnienie
  • Zespół Muzyki Dawnej „Il Mattino” PSM I st. nr 3 w Warszawie – wyróżnienie
  • MAAGADO – trio fletowe SSM I st. w Tymbarku – wyróżnienie

Laureaci – 2009

Laureaci II Dziecięcego Festiwalu Muzyki Dawnej

Kategoria I – grupa młodsza

  • Aniela Sereda (Krosno) – I miejsce
  • Aleksandra Miazga (Leżajsk) – II miejsce
  • Przemysław Partyka (Leżajsk) – III miejsce
  • Beata Posłuszny (Kolbuszowa) – wyróżnienie
  • Natalia Gomułka (Rzeszów) – wyróżnienie
  • Aniela Sereda (Krosno) – wyróżnienie
  • Edyta Czekaj (Rzeszów) – wyróżnienie

Kategoria II – grupa starsza

  • Weronika Skop (Mielec)- I miejsce
  • Anna Wołczańska (Krosno) – II miejsce
  • Sylwester Kornafel (Przeworsk) – III miejsce
  • Małgorzata Ożóg (Leżajsk) – wyróżnienie
  • Paulina Kopleńska (Stara Wieś) – wyróżnienie
  • Kinga Wilk (Kolbuszowa) – wyróżnienie

Kategoria III – zespoły

  • Kwartet Gitarowy PSM I st. w Leżajsku – I miejsce
  • Trio Fortepianowe PSM I st. w Strzyżowie – II miejsce
  • Trio Gitarowe PSM I st. w Leżajsku – III miejsce
  • Duet saksofonowy PSM I st. w Leżajsku – wyróżnienie
  • Kwartet saksofonowy PSM I st. w Leżajsku – wyróżnienie
  • Trio Klarnetowe PSM I st. w Leżajsku – wyróżnienie

Laureaci – 2008

Laureaci I Dziecięcego Festiwalu Muzyki Dawnej

Kategoria I – grupa młodsza

  • Weronika Skop (Mielec) – I miejsce
  • Monika Junik (Jarosław) – II miejsce
  • Aleksandra Kołcz (Leżajsk) – III miejsce
  • Adam Smusz (Sokołów Małopolski) – wyróżnienie
  • Magdalena Maziarz (Mielec) – wyróżnienie
  • Przemysław Partyka (Leżajsk) – wyróżnienie
  • Natalia Łopuch (Przeworsk) – wyróżnienie
  • Hubert Kornafel (Przeworsk) – wyróżnienie
  • Adrian Kozyra (Leżajsk) – wyróżnienie

Kategoria II – grupa starsza

  • Aleksandra Chudzik (Łańcut) – I miejsce
  • Ewelina Kokoszka (Mielec) – II miejsce
  • Mateusz Irzykowski (Leżajsk) – III miejsce (ex aequo)
  • Kinga Ruchała (Przeworsk) – III miejsce (ex aequo)
  • Thomas Gaweł (Sokołów Małopolski) – wyróżnienie
  • Magdalena Woś (Sokołów Małopolski) – wyróżnienie
  • Anna Struś (Przeworsk) – wyróżnienie

Kategoria III – zespoły

  • Zespół Muzyki Dawnej (Kolbuszowa) – I miejsce
  • Kwartet gitarowy (Leżajsk) – II miejsce
  • Trio klarnetowe (Leżajsk) – wyróżnienie
  • Kwartet saksofonowy (Leżajsk) – wyróżnienie