Laureaci – 2012

Laureaci V Festiwalu Muzyki Dawnej

Grupa – instrumenty klawiszowe

Kategoria I

  • I miejsce – Jan Kochmański, PSM I st. w Łańcucie
  • II miejsce – Emilia Mróz, ZSM im. Wojciecha Kilara w Rzeszowie
  • III miejsce – Julia Ziaja, ZSM im. Wojciecha Kilara w Rzeszowie
  • III miejsce – Kacper Staniak, ZSM im. Karola Szymanowskiego w Rzeszowie
  • Wyróżnienie – Marek Ćwikła, NSM I i II st. w Leżajsku
  • Wyróżnienie – Piotr Ostrowski, PSM I st. w Biłgoraju
  • Wyróżnienie – Anna Banaśœ, PSM I st. w Leżajsku
  • Wyróżnienie – Patryk Buryło, NSM I st. w Pruchniku

Kategoria II

  • I miejsce – Jagoda Szal, ZSM im. Wojciecha Kilara w Rzeszowie
  • I miejsce – Elżbieta Mąkowska, SSM I st. w Tymbarku
  • II miejsce – Zuzanna Łukaszek, PSM I st. w Strzyżowie
  • III miejsce – Laura Kolat, PSM I st. w Jaworznie
  • Wyróżnienie – Jonasz Giemza,PSM I st. w Łańcucie
  • Wyróżnienie – Aleksandra Ptak, PSM I st. w Chrzanowie
  • Wyróżnienie – Adrian Węglarz, NSM I i II st. w Leżajsku

Kategoria III

  • I miejsce – Paulina Pawłowicz, NSM II st. w Sokołowie Małopolskim
  • II miejsce – Diana Łania, ZSM im. Wojciecha Kilara w Rzeszowie
  • III miejsce – Gabriela Dziuba, ZSM im. Wojciecha Kilara w Rzeszowie
  • III miejsce – Aleksandra Czerniecka, ZSM im. Karola Szymanowskiego w Rzeszowie
  • Wyróżnienie – Lidia Cieśœla, ZSM im. Karola Szymanowskiego w Rzeszowie
  • Wyróżnienie – Angelika Niemiec, SSM II st. w Rzeszowie
  • Wyróżnienie – Aleksandra Rząsa, ZSM im. Wojciecha Kilara w Rzeszowie

Grupa – instrumenty dęte i strunowe

Kategoria I

  • I miejsce – Jakub Amarowicz, PSM I st. w Leżajsku
  • II miejsce – Bartłomiej Połeć, PSM I st. w Przeworsku
  • III miejsce – Michał Stącel, PSM I st. w Przeworsku
  • Wyróżnienie – Beniamin Kosior, PSM I st. w Przeworsku
  • Wyróżnienie – Grzegorz Cynar, PSM I st. w Strzyżowie

Kategoria II

  • I miejsce – Aleksandra Augustyn, POSM I i II st. w Bielsku-Białej
  • II miejsce – Łukasz Salamon, PSM I st. w Strzyżowie
  • III miejsce – Anna Toporkiewicz, SSM I st. w Tymbarku
  • III miejsce – Łukasz Urbański, PSM I st. w Leżajsku
  • Wyróżnienie – Marta Sułkowska, SSM I st. w Tymbarku
  • Wyróżnienie – Michał Dawidziuk, PSM I st. nr 3 w Warszawie
  • Wyróżnienie – Marcin Przeszło, PSM I st. w Leżajsku
  • Wyróżnienie – Marianna Gurne, PSM I st. nr 3 w Warszawie
  • Wyróżnienie – Paulina Kosior, PSM I i II st. w Stalowej Woli
  • Wyróżnienie – Mateusz Franczyk, ZSM im. Karola Szymanowskiego w Rzeszowie

Kategoria III

  • Wyróżnienie – Maciej Kita, NSM II st. w Dębicy

Grupa – zespoły

Kategoria IV

  • I miejsce – Zespół instrumentalny “Liliput”, SSM I st. w Tymbarku
  • II miejsce – Orkiestra Kameralna, PSM I st. nr 3 w Warszawie
  • III miejsce – Trio: obój, harfa, wiolonczela, POSM I i II st. w Bielsku-Białej
  • III miejsce – Duet skrzypcowy I, PSM I st. nr 3 w Warszawie
  • Wyróżnienie I st. – Chór PSM I st. w Biłgoraju, PSM I st. w Biłgoraju
  • Wyróżnienie II st. – Zespół Muzyki Dawnej „Il Mattino”, PSM I st. nr 3 w Warszawie
  • Wyróżnienie II st. – Duet gitarowy “Twins”, PSM I i II st. w Stalowej Woli
  • Wyróżnienie II st. – Trio gitarowe, PSM I st. w Leżajsku
  • Wyróżnienie II st. – Kwartet fortepianowy, PSM I st. w Strzyżowie
  • Wyróżnienie II st. – Duet fortepianowy “Mateusz i Eliza”, SSM I st. w Tymbarku

Kategoria V

  • I miejsce – Duet: fortepian i skrzypce, PSM I i II st. w Sanoku
  • II miejsce – Duet: flet i skrzypce, POSM I i II st. w Bielsku-Białej