Laureaci – 2010

Laureaci III Dziecięcego Festiwalu Muzyki Dawnej

Kategoria I – grupa młodsza
  • Gabriela Rajtar (ZSM nr 1 Rzeszów) – I miejsce
  • Patrycja Widlarz (ZSM nr 1 Rzeszów) – II miejsce
  • Jan Chłap (ZSM Krosno) – III miejsce
  • Anna Reguła (ZSM nr 1 Rzeszów) – wyróżnienie
  • Katarzyna Wróbel (PSM Jarosław) – wyróżnienie
Kategoria II – grupa starsza
  • Anna Chowaniec (SSM Tymbark) – I miejsce
  • Anna Danel (SSM Tymbark) – II miejsce
  • Monika Paluch (PSM Leżajsk) – III miejsce
  • Elżbieta Mąkowska (SSM Tymbark) – III miejsce
  • Grzegorz Osowski (PSM Leżajsk) – wyróżnienie
  • Aniela Sereda (ZSM Krosno) – wyróżnienie
  • Marcin Łyko (PSM Leżajsk) – wyróżnienie
Kategoria III – zespoły
  • Sekstet „Sonore” SSM I st. w Tymbarku – I miejsce
  • Zespół Muzyki Dawnej PSM I st. w Kolbuszowej – II miejsce
  • Kwartet gitarowy – PSM I st. w Leżajsku – III miejsce
  • Kwartet fortepianowy – PSM I st. w Kolbuszowej – wyróżnienie
  • Kwartet gitarowy – PSM I st. w Stalowej Woli – wyróżnienie
  • DAJM – kwartet klarnetowy SSM I st. w Tymbarku – wyróżnienie
  • Zespół Muzyki Dawnej „Il Mattino” PSM I st. nr 3 w Warszawie – wyróżnienie
  • MAAGADO – trio fletowe SSM I st. w Tymbarku – wyróżnienie

Laureaci – 2009

Laureaci II Dziecięcego Festiwalu Muzyki Dawnej

Kategoria I – grupa młodsza

  • Aniela Sereda (Krosno) – I miejsce
  • Aleksandra Miazga (Leżajsk) – II miejsce
  • Przemysław Partyka (Leżajsk) – III miejsce
  • Beata Posłuszny (Kolbuszowa) – wyróżnienie
  • Natalia Gomułka (Rzeszów) – wyróżnienie
  • Aniela Sereda (Krosno) – wyróżnienie
  • Edyta Czekaj (Rzeszów) – wyróżnienie

Kategoria II – grupa starsza

  • Weronika Skop (Mielec)- I miejsce
  • Anna Wołczańska (Krosno) – II miejsce
  • Sylwester Kornafel (Przeworsk) – III miejsce
  • Małgorzata Ożóg (Leżajsk) – wyróżnienie
  • Paulina Kopleńska (Stara Wieś) – wyróżnienie
  • Kinga Wilk (Kolbuszowa) – wyróżnienie

Kategoria III – zespoły

  • Kwartet Gitarowy PSM I st. w Leżajsku – I miejsce
  • Trio Fortepianowe PSM I st. w Strzyżowie – II miejsce
  • Trio Gitarowe PSM I st. w Leżajsku – III miejsce
  • Duet saksofonowy PSM I st. w Leżajsku – wyróżnienie
  • Kwartet saksofonowy PSM I st. w Leżajsku – wyróżnienie
  • Trio Klarnetowe PSM I st. w Leżajsku – wyróżnienie

Laureaci – 2008

Laureaci I Dziecięcego Festiwalu Muzyki Dawnej

Kategoria I – grupa młodsza

  • Weronika Skop (Mielec) – I miejsce
  • Monika Junik (Jarosław) – II miejsce
  • Aleksandra Kołcz (Leżajsk) – III miejsce
  • Adam Smusz (Sokołów Małopolski) – wyróżnienie
  • Magdalena Maziarz (Mielec) – wyróżnienie
  • Przemysław Partyka (Leżajsk) – wyróżnienie
  • Natalia Łopuch (Przeworsk) – wyróżnienie
  • Hubert Kornafel (Przeworsk) – wyróżnienie
  • Adrian Kozyra (Leżajsk) – wyróżnienie

Kategoria II – grupa starsza

  • Aleksandra Chudzik (Łańcut) – I miejsce
  • Ewelina Kokoszka (Mielec) – II miejsce
  • Mateusz Irzykowski (Leżajsk) – III miejsce (ex aequo)
  • Kinga Ruchała (Przeworsk) – III miejsce (ex aequo)
  • Thomas Gaweł (Sokołów Małopolski) – wyróżnienie
  • Magdalena Woś (Sokołów Małopolski) – wyróżnienie
  • Anna Struś (Przeworsk) – wyróżnienie

Kategoria III – zespoły

  • Zespół Muzyki Dawnej (Kolbuszowa) – I miejsce
  • Kwartet gitarowy (Leżajsk) – II miejsce
  • Trio klarnetowe (Leżajsk) – wyróżnienie
  • Kwartet saksofonowy (Leżajsk) – wyróżnienie